Oyun Server Kiralama

Her Bütçeye Uygun DDoS Korumalı Oyun Sunucular ZamanHost'ta

   
test1234

rust5
Gaming VDS
Rust Server

gta5 class=
Gaming VDS
FiveM Server

logo.png
Gaming VDS
G-Mod Server

bakim.png
Gaming VDS
Unturned Server

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.

cloud-data

Kaliteli Donanım ve İnternet

firewall

Mikrotik + Voxility Koruma

users

Müşteri Memnuniyeti

       
       
Bi Çok Oyun Sunucuları Satan Firmalar Var Neden ZamanHost ?

Birçok kişi oyun sunucusu kurmak için firmalar aramaktadır. Aklında güzel bir projesi olan ve hangi firmadan sunucu almak isteyeceğini bilmeyen kişi, birçok fırsatı kaçırabilir.

ZamanHost uygun fiyatlı oyun sunucuları ve sağladığı üstün performans ile tam bir fiyat performans hizmeti sunuyor.

ZamanHost Oyun Sunucusu Aldığınızda Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor ?

ZamanHost sunucu firmasının kullanıcılara sunduğu oyun sunucuları arasında Rust, Minecraft ve GTA 5 FiveM yer almakta. 7/24 teknik desteğin verildiği ve özel eklenti paketlerinin yer aldığı oyun sunucuları giriş, orta ve yüksek seviye olarak ikiye ayrılır. 4 GB ile başlayan bir Minecraft sunucusu 20 GB’a kadar verilebilmektedir. Minecraft sunucusu alan bir müşteri ücretsiz reklam paketinin de sahibi oluyor.

Özellikle Minecraft sunucularının yoğun olarak tercih edildiği bu dönemde uygun fiyata Minecraft sunucusu alıp sunucuya DDOS koruması sağlamak ZamanHost ile mümkün olmakta. Birçok firmaya göre en uygun fiyatı müşterilerine sunan ZamanHost, optimize edilmiş yüksek performanslı sunucuların yanı sıra Türkiye’de yer alan makineler sayesinde düşük ping imkanı da sunmakta. Anti DDOS güvenlik duvarı sayesinde yurt içi ve yurt dışı kaynaklı 800 GBps DDOS koruması sağlar.

       
       
Hizmet Süreçleri

Müşterinin yapması gereken tek şey öncelikle istediği oyun sunucusunu seçmek. Sonrasında siteye üye olup veya giriş yapıp sipariş vermek. Sipariş veren müşteri sonrasında ödemeyi yapıp kurulumu bekleyebilir. Kısa sürede kurulan makineler hemen hazır hale gelmektedir. Müşteri hazır olan sunucuyu hemen kullanmaya başlayabilir.

       

Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Hafta İçi Mesai Saatleri İçerisinde Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile ihtiyacınız duyduğunuz her anda size destek olmak için emrinize amadedir.

0 (258) 911 - 0530